Gorąco polecam firmę Hentoku. Korzystamy ze wsparcia Anity Michalskiej i jej zespołu od kilku lat. Anita przeprowadziła dla nas projekt usprawnienia komunikacji między departamentem sprzedaży i produktu, coaching grupowy poprawiający współpracę w zespole managerskim, dwukrotnie poprowadziła warsztaty budujące strategię na kolejne lata, a na przełomie roku 2020 i 2021 wraz z zespołem przeprowadziła cały program usprawnienia organizacji pracy własnej i pracy zespołu oraz komunikacji w zespołach w warunkach pandemii i pracy zdalnej.

Efekty projektów to między innymi skuteczne wdrożenie przekazywania informacji zwrotnej wg modelu FUKO między współpracownikami, zmiana organizacji pracy i ustalenie zasad współpracy, zwiększenie świadomości własnej strefy wpływu i komunikowania swoich granic, z szacunkiem dla drugiej osoby i jej potrzeb. Zespół Anity przeprowadził też kilka coachingów indywidualnych dla managerów, które pomogły nam zwiększyć naszą skuteczność, ale też i poziom zadowolenia z pracy.

Hentoku – potraficie nas skonfrontować z naszymi własnymi założeniami i stereotypami i dać feedback, pozwalający lepiej zobaczyć własne ograniczenia i możliwości i skoncentrować się na tych drugich. Pomogłyście nam lepiej współpracować ze sobą nawzajem, lepiej się komunikować, wykorzystywać emocje ku dobremu. Dziękuję!