17 września, 2020

Zarządzanie zespołem rozproszonym

45 minut

Kiedy Marcin Skwarek, przyjechał do Warszawy, żeby porozmawiać bez planu i bez retuszu, o zarządzaniu zespołem rozproszonym, nie sądziłam, że do czasu publikacji nasza rzeczywistość zmieni się tak szybko i tak bardzo. Marcin jest wieloletnim project managerem branży IT oraz współwłaścicielem firmy ANTMA IT. Podczas swojej pracy zdobył bardzo wartościowe doświadczenie na temat skutecznego zarządzania zespołami rozproszonymi i postanowił się podzielić z nami tą wiedzą.

stanowisko pracy zdalnej
osoba pracująca zdalnie

Pomimo że oboje nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, okazuje się, że na dziś jest to jeden z ważniejszych tematów dla managerów: jak zarządzać zespołem rozproszonym?
Firmy, które mogą sobie na to pozwolić, decydują się na pracę zdalną. Jest to jednak dla wielu nowość, nie tylko dla przełożonych, ale też dla pracowników.

Na te i inne pytania szukaliśmy razem z Marcinem odpowiedzi. Serdecznie zapraszam do posłuchania naszej rozmowy bez planu i bez retuszu oraz w nowej odsłonie, ponieważ tym razem bez Agaty Gebhardt. Jak już Agata wspomniała przy ostatnim nagraniu – podjęłyśmy decyzję, aby urozmaicić nasze nagrania i zapraszać gości do rozmów.

Zapraszamy do posłuchania. Mamy nadzieję, że znajdziecie dla siebie inspirację.