11 sierpnia, 2021

Akademia Managera projekt rozwojowy dla kadry zarządzającej oraz dla osób przygotowujących się do pełnienia stanowisk managerskich.

W dzisiejszych czasach wiedza i umiejętności specjalistyczne, tzw. twarde, nie zawsze wystarczają, aby pracować w efektywny sposób i osiągać jak najlepsze wyniki firmy. Wzmacnianie kadry zarządzającej oraz przyszłych managerów w rozwijaniu kompetencji psychologicznych i społecznych, zwiększa szansę na stabilne rozwijanie biznesu, zmniejsza rotację w firmie oraz buduje organizację samouczącą się, która potrafi czerpać jak najwięcej z wewnętrznych zasobów.

Zaczynamy od badania potrzeb wśród uczestników oraz diagnozy sytuacji.

Przed rozpoczęciem zawsze bardzo dokładnie analizowana jest obecna sytuacja, dotychczasowe realizowane projekty szkoleniowe oraz potrzeby z poziomu kadry zarządzającej i pracowników. Dzięki temu eliminujemy ryzyko powtarzania tego co nie działa lub nie przyniesie w przyszłości żadnych efektów. 

Diagnoza może przebiegać w następujący sposób: 

Tematy modułów:

Szczegółowy opis Akademii Managera znajduje się poniżej:

Szczegóły programu

Prowadzące:

Anita Michalska

Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem projekty związane z rozwiązywaniem konfliktów, rozwijaniem kompetencji managerskich, trenerskich i coachingowych. Wykorzystując różne techniki i podejścia, pomaga klientom lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz zarządzać stresem. W pracy stawia na autentyczne i szczere relacje. Lubi ludzi, nie boi się nawet trudnych emocji.

Beata Kordek

Prowadzi szkolenia i konsultacje dla biznesu od 2002 r. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry managerskiej z zakresu zarządzania ludźmi, zarządzania efektywnością pracy, coachingu, budowania zespołu, motywowania, zarządzania relacjami, komunikacji, efektywności osobistej, oceny pracowniczej, rekrutacji i selekcji. Doświadczenie biznesowe zdobywała podczas rozwoju własnego ośrodka psychoedukacji w Warszawie, a także współtworzyła dział szkoleń miękkich w firmie zajmującej się doradztwem personalnym.

Maria Puchała

Prowadzi szkolenia od 2018 roku. Specjalizuje się w warsztatach pracy z przekonaniami, zarządzania sobą w czasie, różnic pokoleniowych, rozwijania kompetencji managerskich oraz planowania strategii zarządzania zespołem.

Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, jest realne!

Umów się na spotkanie 0
*Pola obowiązkowe

Zapraszam do kontaktu!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z nami? A może masz inne pytania? Chętnie odpowiem na Twoje wątpliwości.


Anita Michalska

trener | coach | mentor

+48 606 756 731
kontakt@hentoku.pl