19 października, 2020

Osobiste BHP managera, czyli bezpieczeństwo i higiena psychologiczna w pracy

Jesteśmy przekonani, że dobre funkcjonowanie w roli managera zaczyna się od poznania siebie i zadbania o swoją równowagę wewnętrzną.

Dzisiejsze czasy weryfikują myślenie o zarządzaniu ludźmi. Bez rozwijania inteligencji emocjonalnej managerów, niemożliwe staje się osiąganie zakładanych efektów biznesowych.

W odpowiedzi na wyzwania takie jak: praca pod presją czasu i w stresie oraz z dużą ilością zadań, przygotowaliśmy dla Was warsztaty BHP Managera, czyli kompleksowy zestaw narzędzi poparty solidną wiedzą merytoryczną, który pozwoli Wam na zadbanie o swoje zdrowie psychiczne.

Te warsztaty są dla managera, który:

Cele i korzyści z warsztatów:

Szczegóły programu

Prowadzący:

Anita Michalska

Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem projekty związane z rozwiązywaniem konfliktów, rozwijaniem kompetencji managerskich, trenerskich i coachingowych. Wykorzystując różne techniki i podejścia, pomaga klientom lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz zarządzać stresem. W pracy stawia na autentyczne i szczere relacje. Lubi ludzi, nie boi się nawet trudnych emocji.

Beata Kordek

Prowadzi szkolenia i konsultacje dla biznesu od 2002 r. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry managerskiej z zakresu zarządzania ludźmi, zarządzania efektywnością pracy, coachingu, budowania zespołu, motywowania, zarządzania relacjami, komunikacji, efektywności osobistej, oceny pracowniczej, rekrutacji i selekcji. Doświadczenie biznesowe zdobywała podczas rozwoju własnego ośrodka psychoedukacji w Warszawie, a także współtworzyła dział szkoleń miękkich w firmie zajmującej się doradztwem personalnym.

Konrad Kuśnierzewski

Pracował jako trener w firmie Huawei Technologies, gdzie projektował i prowadził szkolenia w języku angielskim dla inżynierów w kilkunastu europejskich krajach. Od 3 lat prowadzi warsztaty oddechowo-rozwojowe oraz indywidualne sesje oddechowe, których celem jest między innymi zarządzanie emocjami w trudnych sytuacjach.

Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, jest realne!

Umów się na spotkanie 0
*Pola obowiązkowe

Zapraszam do kontaktu!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z nami? A może masz inne pytania? Chętnie odpowiem na Twoje wątpliwości.


Anita Michalska

trener | coach | mentor

+48 606 756 731
kontakt@hentoku.pl