26 sierpnia, 2021

Superwizja

Superwizja, to rozwiązanie również dla tych osób, które pracują z drugim człowiekiem, prowadząc sesje coachingowe oraz szkolenia. 

Superwizja w klasycznym rozumieniu, to spotkanie psychoterapeutów, na którym są omawiane przypadki klientów z sesji psychoterapeutycznych. Terapeuta, który ma wątpliwości, pytania w związku z samym procesem, może porozmawiać o nich w zaufanym gronie (lub 1:1 z Superwizorem). 

Twoje korzyści z udziału w superwizji:

W zespole hentoku w każdy, ostatni piątek miesiąca prowadzimy superwizję zespołu. O tym jakie są nasze 3 cele oraz jakie korzyści dają nam takie spotkania, możesz przeczytać na naszym Instagramie (link).

Szczegółowy opis spotkań superwizyjnych znajduje się poniżej:

Szczegóły programu

Prowadzące:

Anita Michalska

Od 2010 roku prowadzi z powodzeniem projekty związane z rozwiązywaniem konfliktów, rozwijaniem kompetencji managerskich, trenerskich i coachingowych. Wykorzystując różne techniki i podejścia, pomaga klientom lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz zarządzać stresem. W pracy stawia na autentyczne i szczere relacje. Lubi ludzi, nie boi się nawet trudnych emocji.

Beata Kordek

Prowadzi szkolenia i konsultacje dla biznesu od 2002 r. Specjalizuje się w szkoleniach dla kadry managerskiej z zakresu zarządzania ludźmi, zarządzania efektywnością pracy, coachingu, budowania zespołu, motywowania, zarządzania relacjami, komunikacji, efektywności osobistej, oceny pracowniczej, rekrutacji i selekcji. Doświadczenie biznesowe zdobywała podczas rozwoju własnego ośrodka psychoedukacji w Warszawie, a także współtworzyła dział szkoleń miękkich w firmie zajmującej się doradztwem personalnym.

Wszystko, co możesz sobie wyobrazić, jest realne!

Umów się na spotkanie 0
*Pola obowiązkowe

Zapraszam do kontaktu!

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat współpracy z nami? A może masz inne pytania? Chętnie odpowiem na Twoje wątpliwości.


Anita Michalska

trener | coach | mentor

+48 606 756 731
kontakt@hentoku.pl