Wspiera w budowaniu dobrych relacji, efektywnej komunikacji opartej o rozwojową informację zwrotną,  twórczym rozwiązywaniu konfliktów, odkrywaniu naturalnego stylu przywództwa, budowaniu efektywnych zespołów.

Specjalizuje się w coachingu i mentoringu relacji w życiu osobistym i w biznesie bo uważa, że dobre relacje to dobre życie. Ma ponad 9 letnie doświadczenie w pracy rozwojowej z ludźmi. Podczas 3000 godzin indywidualnych sesji coachingowych oraz warsztatów rozwojowych towarzyszyła swoim Klientom w:

– odkrywaniu misji życiowej opartej na naturalnych talentach i dającej poczucie sensu
– odkrywaniu i rozwoju naturalnego stylu przywództwa
– budowaniu pewności siebie poprzez transformację wewnętrznego sabotażysty i krytyka w sprzymierzeńca
– budowaniu satysfakcjonujących relacji poprzez pracę z ograniczającymi przekonaniami, niekorzystnymi wzorcami i strategiami
– budowaniu efektywnej komunikacji opartej o rozwojową informację zwrotną
– kształtowaniu umiejętności rozwiązywania konfliktów
– budowaniu efektywnych zespołów wykorzystujących potencjał różnorodności, otwartych na informację zwrotną

Przez 13 lat była pracownikiem międzynarodowych korporacji (BP, Mobil, Castrol) przechodząc ścieżkę rozwoju od asystentki do brand managera. Przez 6 lat była współwłaścicielem  i dyrektorem firmy importującej markowe wina.  Zdobyte doświadczenia pozwalają jej zrozumieć specyfikę relacji i procesów w środowiskach korporacji oraz prywatnych firm, co wykorzystuje w pracy z klientami jako mentor.

Jest właścicielką „Domu pod Aniołami” w małej wsi kieleckiej, gdzie prowadzi „Weekendy z  coachem” – ekskluzywną formę rozwoju osobistego połączonego z odpoczynkiem.

Pracowała m.in.  dla firm: Colliers International, Ericpol, Orange, Carrier Polska, Eurocash, Extradom, Danone, Generali