Coach i trener biznesu oraz trener przygotowania mentalnego w sporcie. Od kilkunastu lat pracuje na styku tych dwóch światów. Pełnił wszystkie specjalistyczne i menedżerskie role w HR i L&D w branży IT i finansowej.

Pracuje z Reprezentantami Polski, specjalistami oraz kadrą zarządzającą w sektorze MŚP i korporacji. Specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów jednostek, zespołów i organizacji w obszarach związanych z ludźmi, podnoszeniu efektywności osobistej oraz budowaniu skutecznych zespołów.

Rozwija zespoły poprzez szkolenia, coaching i mentoring. Uwielbia analizować, usprawniać i brać odpowiedzialność.

Pisze bloga, nagrywa podcast, wydał ebooka, występuje na konferencjach i panelach dyskusyjnych. Wszystko pod wspólną marką „Kierunek Skuteczność”.

Od 2008 roku przeprowadził ponad 2000 godzin konsultacji indywidualnych oraz ponad 3500 godzin warsztatów, szkoleń i wykładów.

Współpracował z: PZU, Generali, KRD, Delphi, Deviniti, ULTIMO, ZUS, HICRON, GlobalLogic, Concordia, HITPOL, Auchan, Tesco, InTenso, REC, TV Silesia, PGE Skra Bełchatów, Panthers Wrocław, PZPS, PZKosz, AWF Wrocław, Wyższa Szkoła Zarządzania i Coachingu.

Specjalizuje się w obszarach: